top of page

הפינה לשיפוטכם - מתאמנים התאמנו, הרגישו, והמליצו 

 

מתאמנים מתלהבים ומפרגנים בהמלצות

"תהליך האימון היה מדהים ומיוחד מאוד בעיני. היית גם קשובה ואיכפתית ומה שבאמת היה מיוחד באימון זה שהוא קידם לי באמת את המודעות העצמית ואת הבטחון העצמי כמו שבחיים לא חשבתי שיקרה בזמן כל כך קצר. אני מאוד מרוצה מהאימון ומהמאמנת המדהימה שלי!"

בת 16

"הבנתי שהבחירות שלי נכונות וכל דבר שארצה אצליח בו. למדתי לנשום ולקחת דברים בפרופורציות. למדתי מהו שקט פנימי. לא רוצה לנהל את העולם. פרקתי ונפתחתי וגידלתי את הצד הזה שאפשר גם לשתף ולפרוק והתחברתי לאמת שלי. תודה לך שגרמת לזה לקרות!"

בת 17

"שפת הגוף שלי נהייתה רגועה יותר. הלימודים סוף סוף מתחילים לעבוד. התחלתי להסתכל על חצי כוס מלאה. אני יותר פתוח. אני מודה כל כך. מרגיש שהשתניתי לטובה."

בן 15.5

הצבת לי מראה מולי. כתוצאה מכך למדתי המון עלי ועל אישיותי ואני לא חושב שהייתי יכול ללמוד על עצמי ברמה הזו אם הייתי משתמש בכלים אחרים. לא ידעתי מה מצפה לי בתחילת הדרך אך תוך זמן קצר הבנתי ונפתחתי אלייך. לאורך כל התהליך היית קשובה ורגישה אלי, מה שגרם לי כמובן להיפתח לגמרי ולהיות כנה ואמיתי. תודה ענקית."

בן 15.5

 

"הכרתי את רונית לראשונה במסגרת תוכנית "קו הזינוק" עמותה לפיתוח מנהיגות בבני נוער בפריפריה. 

רונית תמיד ידעה להכווין אותנו להגיע לפתרונות, והכי חשוב להבין למה כל דבר חשוב. חוץ מהפאן המקצועי שרונית היתה מדהימה בו, הצד האישיותי והחברתי שלה היה חזק לא פחות - תמיד בחיוך, ובאופטימיות. 

ממש היה אפשר להרגיש שהכל אפשרי, ושבאמת השמיים הם הגבול!

היום אני בצה"ל בקורס קצינים ושמח לומר שגם עכשיו, כ-5 שנים לאחר הליווי ללא ספק רונית היא אחד מהאנשים  שהשפיעו עלי מאוד, פשוט אלופה!"

בן 22

רונית הקאוצ'רית מס' 1, מודה לך מעומק הלב על התהליך שעברתי.

אני אדם מורכב. מאותגר קשב וריכוז (איי די אץ׳ די) והרבה גירויים מסביב, ואת למדת להכיר אותי, להבין אותי ולעזור לי להתכוונן למקום הנכון לי.

היתה לי הרגשה טובה להגיע לכל פגישה אצלך וכשיצאתי תמיד הייתי עם תחושת סיפוק אדיר. מודה לך מקרב לב

שהצלחת להבין אותי ולהכיל אותי. הבנת מה הם הקשיים ולא נסוגת לאחור. ההיפך, הייתי אתגר עבורך ולא הרפית עד שהגיעו התוצאות.

אני יכול לומר שהצלחת לחולל בי שינוי, לא סתם שינוי, אלא כזה שהביא אותי להיות אדם טוב יותר, אהוב יותר, חכם יותר, איכותי יותר...״

בן 23

הורים מאושרים וממליצים

"מודה ומתוודה נכנסתי סקפטית לתהליך. לא מאמינה בגורם חיצוני שמגיע לייעץ. בתהליך הזה הבנתי שלא כך הם פני הדברים. מפגישה לפגישה שמנו לב שקורה שינוי.

בשלב כלשהוא נפגשנו עם רונית לשיחת הדרכת הורים משמעותית ביותר. עלו לנו כל כך הרבה תובנות כהורים. יצאנו לדרך חדשה עם בתנו - חל שינוי משמעותי בהרגלים בהתנהלות שלנו מולה. מודה על המקצועיות לאורך כל הדרך יחד עם הליטוף והחיבוק החם שתרמו לכל המשפחה."

ר. אמא לבת 14

"כהורים למדנו להיות מודעים יותר לאופן ההתנהלות והתגובות שלנו ולהתייחסות למקומות שהפכו לאוטומטיים. בננו חזר בכל פעם אחרת מהפגישות - ניכר וברור שהתהליך עשה לו ממש טוב ויתרה מזו. התהליך משמעותי בנקודת הזמן של גיל ההתבגרות."

י. אמא לבן 15

"רונית אני רוצה להודות לך על האמונה שלך בבני. שלושה מטפלים לפנייך ניסו אך ללא הצלחה. מודה לך כל כך על כך שהצלחת "לפצח את האגוז" ולעלות אותו על דרך המלך."

ל. אמא לבן 15

קולגות ועמיתים מפרגנים

"פעם שלחתי אליה נערה שהדבר הראשון שאמרה: "היא עמדה וחיבקה אותי כשנכנסתי וזה היה כל כך שונה ממטפלים אחרים". עיניים טובות ולב רחב, ופה שיודע לשאול שאלות עמוקות ולהפנות לעבודה מארגנת את היום-יום ואת נתיביו. רונית נהדרת - חיוביות, מעורבת בחיוניות ובהקשבה ואמפתיה."

רינה כורש, מאמנת, אימון אינטגרטיבי לילדים ונוער

 

"הכרתי את רונית לפני שנתיים בתוכנית לאימון נוער ומשפחה שהנחיתי.

היחסים מעוררי ההשראה והתוצאות שיצרה בתהליכים קצרים שהובילה עם מבוגרים וצעירים האירו בכל פעם נדבך נוסף באישיותה העמוקה, ההרמונית ורב גונית. 

רונית מעניקה תחושת ביטחון ואותנטיות, קרקע יציבה, חזקה ופוריה, שמעניקה חופש בחירה. לא ברור מה היא יותר, אשת רוח, או אשת מעשה כישרון כפול - אנושית וגם פרגמטית. יש בה גישה נוחה לחיים וידע רב וניסיון שיש בהם תרומה לכל מי שפוגש בה.  אישיות אנליטית ומקצועית, בלתי מתפשרת וממוקדת שיודעת לחתור להשגה של יעדים קרובים ומלאה באנרגיה וערכים למרחקים ארוכים. מעריך ומוקיר מאוד."

שי בן עטר, מאמן, המרכז לאימון בני נוער 

 

"אשת מקצוע מעולה, כשרונית, היא שמה בתוך המפגש האימוני את כל הנשמה והלב. מביאה עימה איכות מקצועית בלתי מתפשרת, תמיכה כנה ומעצימה ואת האמת שהכי מיטיבה עם המתאמן.

רונית ליוותה והצמיחה לאורך השנים מבוגרים רבים אותם הובילה לשינוי משמעותי בחיים. רונית מנוסה מאוד ומביאה גישה ייחודית לעולם אימון בני הנוער, מכירה את עולמם, תחושותיהם, מאוויהם הפנימיים, והכי חשוב- מביאה את הקסם הזה לחקור ביחד ולחולל השפעה על המציאות מתוך הבנה ועם הרבה אהבה.

אי אפשר לטעות- לכו, תיפגשו, תתאהבו."

כרמית ברטוב

יועצת ארגונית, מנחת קבוצות ומאמנת אישית

 

"את אדם כלבבי. בזכות האישיות, המקצועיות וההתנהלות החיובית איפשרת לי להיפתח. תודה על הנתינה וההטמעה של הלמידה."

מאמן בתהליך סופרויז'ן

 

"לפני תחילת האימון האישי אמרת שלזרוק אותנו למים יביא את התוצאות הטובות ביותר....צדקת בגדול!

תודה על חוויה מדהימה."

מאמן בתהליך סופרויז'ן

bottom of page